Історія нашого успіху

На Єлисейських полях було шумно й багатолюдно, що, взагалі-то, не дивно – неділя, чудова погода, ось парижани і «вийшли в люди»! Саме тут, в одному з загублених серед натовпів туристів кафе, народилася ідея про створення туристичної компанії «Menestys». Напевне, думка про її створення закралася в наші голови не випадково – ми шалено любимо подорожувати та організовувати яскраві маршрути для знайомства з культурою і звичаями народів країн світу.

Юлія Костинець, співзасновник компанії: «Нашим туристам я бажаю позитивних попутників, яскравих вражень, шикарних фотографій і відсутності черг на митниці!

Валерія Костинець, співзасновник та директор компанії: «У кожної людини є те чи інше улюблене місце на планеті. Для мене таким місцем є Афіни. Я бажаю кожному знайти такий невеликий, але, в той же час, величезний оазис щастя. Подорожуйте! І пам’ятайте – мрії збуваються!»

Скориставшись нашими послугами, Ви зможете поплавати з черепахами, насолодитися красою екзотичного відпочинку на Шрі-Ланці або Мальдівах, відправитися в захоплюючу подорож столицями Європи, зізнатися в коханні в Парижі або відчути себе героєм середньовічного роману в замках України та Чехії …

Всі клієнти туристичної компанії «Menestys» мають ряд переваг:

– участь в програмі лояльності;

– наявність виїзного офісу (це означає, що наш менеджер приїде до Вас додому, в офіс або будь-яке інше зручне для Вас місце зустрічі для підписання договору та прийому документів);

– можливість щоденної он-лайн і телефонної консультації з 9.00. до 23.00. (так-так, телефонуйте і пишіть нам в будь-який зручний для Вас час).

А ще ми працюємо по всій Україні! Тому, де б Ви не знаходилися, телефонуйте, і ми допоможемо Вам організувати якісний відпочинок на будь-який смак!

Ми бажаємо Вам яскравих подорожей!

З найкращими побажаннями,

Туристична компанія «Menestys»

48

напрямів

40

надійних партнерів

754

задоволених клієнти

1236

гарячих напрямків

Документи

Не можете підібрати тур? Пишіть нам! НАДІСЛАТИ ЗАПИТ