Укладаючи речі в валізу, переконайтеся, що випадково не поклали їх в поліетиленові пакети.

1 червня 2019 року набуло чинності нововведення: всі пасажири, що прибувають в будь-який танзанійський аеропорт (в тому числі на острів Занзібар), включаючи туристів, можуть зіткнутися з великими штрафами за використання пластикових пакетів в будь-якому вигляді. Використання, виготовлення або імпорт пластикових пакетів, включаючи мішки для сміття і пакети для покупок є незаконним.
Правопорушники, включаючи туристів, можуть зіткнутися з серйозними штрафами (до 2000 $).

Заборона також пошириться на так звані «біорозкладні» пластикові пакети, адже якщо їх не переробляти спеціальним чином, вони розпадаються тільки на більш дрібні пластикові частки, але не перетворюються в компост.

Громадянам, резидентам, а також гостям Танзанії рекомендується уникати будь-яких варіацій пластикової упаковки в їхньому багажі.
Предмети, придбані в аеропорту в зоні DUTY FREE перед посадкою повинні бути вилучені з пакетів.

Аналогічним чином транспарентні (прозорі) пластикові пакети «zip – lock», які деякі авіакомпанії вимагають, щоб пасажири використовували для зберігання косметики, рідин, які перевозяться в ручній поклажі, також не дозволяються і повинні бути зняті перед посадкою на території Танзанії.

Упаковка багажу – заборонена!
Перевезення взуття тепер тільки в сумках-мішках.

До початку 2020 року уряд Танзанії планує також вирішити питання з пластиковим посудом і пляшками.

Читайте також